مقالات, مقالات مربوط به استخر و جکوزی

پمپ استخر پرورش ماهی

قیمت و خرید پمپ استخر پرورش ماهی

 یکی از مهم ترین تجهیزات برای نگهداری و پرورش ماهی، پمپ استخر پرورش ماهی می باشد. یکی از انواع کسب و کار هایی که چندین سالی است که خیلی باب شده و توسط افراد مختلف اجرا می شود، پرورش ماهی می باشد. دلیل به وجود آمدن همچین کسب و کاری این موضوع می باشد که با توجه به افزایش جمعیت بشر و مدرنیزه شدن زندگی او، نیاز های او افزایش یافته است و مصرف گرا تر شده است. از همین رو به وسایل و مواد اولیه بیشتری هم نیاز دارد. از طرفی هم ماهی یکی از مواد پروتئینی بسیار پر استفاده و پر طرفدار در میان مردم می باشد و با توجه به این پیشرفت ها و افزایش نیاز های بشر، صید ماهی دیگر جوابگوی نیاز های بشری نبود. به همین خاطر کسب و کار هایی تحت عنوان پرورش ماهی به وجود آمدند تا این نیاز بشر را رفع کنند. اما برای پرورش ماهی هم درست به مانند انجام هر کاری، به تجهیزات و لوازم مختلفی نیاز است که یکی از مهم ترین آن ها، پمپ استخر پرورش ماهی می باشد. برای این که بیشتر در مورد موضوعاتی مثل قیمت پمپ استخر پرورش ماهی، قیمت پمپ استخر پرورش ماهی، خرید پمپ استخر پرورش ماهی و… اطلاعات کسب نمایید، در ادامه بحث هم همراه گرم لوکس بمانید.

خرید پمپ استخر پرورش ماهی

پیش از این که به سراغ مباحثی مثل خرید پمپ استخر پرورش ماهی برویم، بهتر است که کمی در مورد پروش ماهی ها بدانیم. سالیان گذشته به دلیل جمعیت کم در روی کره زمین، تقاضای انسان ها در مورد مصرف ماهیان و سایر موجودات دریایی صرفا از طریق صید از رودخانه و دریا صورت می گرفت. در حال حاضر به دلیل رشد جمعیت، افزایش تقاضا، این امکان میسر نیست. تمام فعالیت های زیستی موجودات آبزی در درون آب صورت می گیرد، بنابراین مهم ترین و اثر گذار ترین فاکتور برای پروش ماهیان کیفیت آب است. استفاده از سیستم تصفیه آب یا دستگاه تصفیه آب پرورش ماهی مناسب در صنایع شیلاتی و پرورش ماهی می تواند، موجب بهبود و افزایش بهره وری در تولید و پرورش ماهیان و همچنین حفظ محیط زیست می شود. تصفیه آب پرورش ماهی تصفیه آب در صنعت شیلات و پرورش ماهی ماهیان مختلف نیاز های متفاوتی برای افزایش رشد و تکثیر دارند، شاخص های دما، غلظت اکسیژن، شوری، سختی آب و PH مواردی است که برای انتخاب روش تصفیه آب پرورش ماهی مناسب باید به آنها توجه کرد. مواردی که در طراحی دستگاه تصفیه آب استخر پرورش ماهی یا دستگاه تصفیه آب پرورش ماهی باید در نظر گرفته شود عبارتند از: نوع ماهی و آنالیز شرایط رشد و زنده ماندن آنها، آنالیز آزمایشگاهی آب منطقه، تعیین کیفیت آب مورد انتظار و… .

کسب اطلاعات بیشتر: نمایندگی فروش پمپ استخر در تهران

قیمت و خرید پمپ استخر پرورش ماهی

قیمت و خرید پمپ استخر پرورش ماهی

اما حال که با روند کلی کار در استخر های پرورش ماهی آشنا شدیم، بیاید به سراغ بحث اصلی یعنی خرید پمپ استخر پرورش ماهی برویم. پمپ وسیله ای برای گردش آب است که با مکش آب و فرستادن آب آلوده‌ی استخر به سیستم فیلترینگ عمل تصفیه آب را ممکن می سازد. از آنجا که سلامت آب یکی از مهمترین شاخصه‌ی استخر است می توانیم بگوییم در صورت عدم وجود پمپ عملا استخر ما ناقص است و بدون پمپ تصفیه عمل تصفیه آب انجام نمی شود. بعد از هر بار استفاده از استخر اگر قرار باشد آب آن را به صورت کامل تعویض کنیم میزان زیادی آب را هدر داده‌ایم. بدیهی است در کشورهای کم آب مثل کشور ما افراد به فکر سیستم تصفیه آب استخر می باشند. برای تصفیه آب لازم است که از پمپ استخر پرورش ماهی استفاده کنیم و نحوه‌ی عملکرد پمپ به این صورت است که در عمیق‌ترین نقطه‌ی استخر دریچه ‌ی تخلیه تعبیه شده است. از دریچه‌ی تخلیه آب به سمت پمپ سرازیر می‌شود. و پمپ آب را با فشار به فیلتر وارد می کند. این عمل باعث میشود که زباله های داخل آب توسط فیلتر گرفته شود و آب خالی از آلایندگی جامد وارد استخر شود.

بد نیست حال که داریم در مورد پمپ استخر پرورش ماهی صحبت می کنیم، اطلاعات بیشتری در مورد آن بدست آوریم. پمپ استخر های پرورش ماهی به طور کلی از سه بخش اصلی تشکیل شده استاین سه بخش شامل موتور پمپ،  محفظه پمپ، محرک یا پروانه می‌باشد که با طرز کار هر یک آشنا می‌شویم. موتور پمپ، این بخش از پمپ معمولا در قسمت پشت آن قرار می‌گیرد. وظیفه اصلی موتور پمپ تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی و در نتیچه حرکت پروانه پمپ برای افزایش جریان آب و انتقال آن است. موتور پمپ حیاتی ترین بخش این وسیله است. محفظه، محفظه پمپ استخری مانند ظرفی است که درب آن با درپوشی بسته می‌شود. مایعات ورودی ابتدا به محفظه پمپ وارد می‌شود. در مرحله بعد پمپ مایعات استخر را از محفظه به درون فیلترها هدایت می‌کند. این محفظه ظرف جابه‌جایی آب به سمت فیلتر است. پروانه، پروانه و یا محرک پمپ در قسمت عقبی آن قرار دارد و وظیفه آن مکش آب به وسیله چرخش پروانه است. این بخش از پمپ استخر پرورش ماهی به به جریان انداختن آب توسط پمپ کمک می‌کند و عضوی مهم در انواع پمپ به حساب می‌آید. در صورتی که برای استخر خانگی، تجاری یا پرورش ماهی تان نیاز به پمپ استخر های پرورش ماهی دارید، به شما توصیه می شود کار تهیه پمپ مد نظرتان را از طریق سایت معتبر گرم لوکس و با پرداخت قیمت پمپ استخر پرورش ماهی انجام دهید.

کسب اطلاعات بیشتر: نحوه نصب پمپ تصفیه استخر

قیمت و خرید پمپ استخر پرورش ماهی

قیمت و خرید پمپ استخر پرورش ماهی

قیمت پمپ استخر پرورش ماهی

اما یکی از مهم ترین و موثر ترین موضوعات در بحث پمپ های پرورش استخر ماهی، موضوعی نیست به جز قیمت پمپ استخر پرورش ماهی. قیمت پمپ تصفیه استخر پرورش ماهی متناسب با نوع و ابعاد آن متغیر می باشد، به عنوان مثال اگر بخواهید برای یک استخر با ابعاد 100 متر پمپ تصفیه تهیه نمایید قیمت و هزینه های ان با یک پمپ تصفیه ای که برای 500 متر استخر تعبیه شده باشد متغیر خواهد بود. یکی از نکاتی که باید هنگام خرید پمپ تصفیه استخر ارزان پرورش ماهی در نظر داشته باشید این است که پمپ تصفیه استخری را از یک فروشگاه و یا شرکت معتبر مثل شرکت معتبر و حرفه ای گرم لوکس خریداری نمایید.

سفارش پمپ استخر پرورش ماهی

امید است مباحث عنوان شده در طی بحث مثل خرید پمپ استخر پرورش ماهی، قیمت پمپ استخر پرورش ماهی و… برای شما مفید بوده باشند. در نهایت باید به شما عزیزی که به دنبال تهیه و سفارش پمپ استخر پرورش ماهی هستید گفت که برای انتخاب مناسب‌ترین پمپ استخری لازم است تا مشخصات فنی انواع مدل‌ها را مورد بررسی قرار دهید و با در نظر گرفتن ارتفاع آب استخر و هد و دبی پمپ مورد نظر، بهترین و مناسب‌ترین پمپ استخر را انتخاب کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی گرم لوکس تماس گرفته و از مشاوره فنی و تخصصی این مجموعه بهره‌مند شوید. فروشگاه اینترنتی گرم لوکس عرضه کننده انواع پمپ‌های استخری از برندهای برتر موجود در ایران است و این امکان را فراهم آورده تا با بهترین قیمت و در سریع‌ترین زمان، محصول مورد نیاز خود را از یک مجموعه حرفه‌ای و مطمئن خریداری نمایید.

بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “پمپ استخر پرورش ماهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *