مقالات

فیلتر شنی گالوانیزه

قیمت و خرید فیلتر شنی گالوانیزه

یکی از انواع فیتر های شنی قابل استفاده در استخر های مختلف، فیلتر شنی گالوانیزه می باشد. برای این که استخر شما همواره آبی پاک و قابل شنا کردن داشته باشد و باکتری و بیماری های مختلف را در خود جای ندهد، شما نیاز به یکسری وسایل و لوازم دارید که ما آن ها را تحت عنوان سیستم تصفیه آب استخر می شناشیم. فیلتر های شنی یکی از مهم ترین و موثر ترین قسمت های سیستم تصفیه آب استخر ها هستند که عمده نقش پاکسازی آب را بر عهده دارند. برای این که بیشتر با فیلتر شنی استخر ها، و با مطالبی مثل انواع فیلتر تصفیه استخر، انواع فیلتر شنی گالوانیز، قیمت فیلتر شنی گالوانیزه و… آشنا شوید در ادامه بحث هم همراه نمایندگی فیلتر شنی استخر گرم لوکس بمانید.

فیلتر شنی گالوانیزه چیست

بدون فوت وقت به سراغ این که فیلتر شنی گالوانیزه چیست می رویم. برای این که با انواع فیلتر شنی گالوانیزه آشنا شویم، در اینجا یک تعریف کلی از فیلتر استخر را با هم می بینیم. عبور آب از فیلتر تصفیه استخر و جکوزی، اولین مرحله در بهبود و اصلاح کیفیت آب مورد استفاده در استخر و جکوزی می باشد. از فیلتر استخر جهت جدا کردن ناخالصی های موجود در آب استفاده می شود. فیلتر استخر با تصفیه آب به صورت فیزیکی، مواد شیمیایی و ذرات معلق موجود در آب نظیر گل، رنگ، باکتری‌ها و ذرات حاصل از خوردگی را از آب جدا می سازد. برای انتخاب نوع و ظرفیت فیلتر تصفیه مناسب مهمترین نکته میزان حجم آب درون کاسه استخر یا جکوزی می باشد. فیلتر تصفیه آب استخر باید طوری انتخاب گردد که بتواند کل حجم آب استخر را در مدت زمان 6 تا 8 ساعت از خود عبور دهد و تصفیه نماید. پارامترهای مهم دیگر در انتخاب فیلتر تصفیه استخر فشار کاری، هد و دبی پمپ تصفیه می باشد.

قیمت و خرید فیلتر شنی گالوانیزه

قیمت و خرید فیلتر شنی گالوانیزه

اما در پاسخ دقیق تر به این که فیلتر شنی گالوانیزه چیست باید گفت که فیلتر شنی گالوانیزه استخر، برای جدا کردن ناخالصی های موجود در آب کاربرد دارد. این فیلتر، اولین مرحله تصفیه برای استخر ها و جکوزی به شمار می رود. فیلتر شنی استخر، تمامی ذرات جامد و معلق موجود در آب، از جمله گل، شن و ماسه، باکتری ها، رنگ و غیره را از آب حذف می نماید. ورق گالوانیزه در اصل همان ورق سیاه است که آلیاژ آن ST37 می باشد که روی آمپن به وسیله فلز روی پوشانده شده است.

کسب اطلاعات بیشتر: نحوه نصب فیلتر شنی

انواع فیلتر شنی گالوانیزه

فیلتر های شنی گالوانیز هم درست به مانند سایر تجهیزات استخر ها، در انواع و اقسام مختلفی توسط شرکت های تجهیزات ارائه می شوند که یکسری از این انواع فیلتر شنی گالوانیزه را در زیر با هم می بینیم. برای خرید فیلتر شنی گالوانیزه در مدل های مختلف می توانید به سایت معتبر گرم لوکس مراجعه نمایید.

مدل نرخ بالا: در مورد معرفی فیلتر های شنی گالوانیزه در مدل نرخ بالا، باید گفت که مدل نرخ بالا در اصل همان فیلتر شنی استخر مدل تند است با این تفاوت که در آن مقدار گذر آب به ازای هر متر مربع محاسبه می شود. در این نوع فیلتر، سایز دانه های سیلیس بزرگ تر می باشد و اجازه می دهد که آب بدون افت فشار زیاد و با سرعت بالاتری عبور کند.

مدل کند: قدیمی ترین نوع از انواع فیلتر شنی استخر که شما با پرداخت قیمت فیلتر شنی گالوانیزه می توانید آن را از گرک لوکس تهیه نمایید و هنوز هم مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد و ممکن است در زمان معرفی فیلتر های شنی، ذهن ها به سمت آن برود، فیلتر شنی کند است. فیلتر شنی کند بیشتر برای تصفیه آب در حجم های بسیار بالا مثل تصفیه آب شرب و مصرفی شهر ها، یا پساب آن ها استفاده می شود و آن چنان استفاده ای برای استخر ها ندارد.

مدل تند: این مدل از فیلتر های شنی استخر که از سیلیس های سایز 3 یا 4 استفاده می کند، برای استخر ها، و بیشتر برای جکوزی ها کاربرد دارد و در آن سیلیس در مخزن بسته ای قرار گرفته است و آب استخر یا جکوزی تحت فشار از روی بستر و فیلتر سیلیسی عبور داده می شود. برای سفارش فیلتر شنی گالوانیزه در مدل تند می توانید به سایت معتبر گرم لوکس مراجعه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: نحوه هواگیری فیلتر شنی استخر

قیمت و خرید فیلتر شنی گالوانیزه

قیمت و خرید فیلتر شنی گالوانیزه

قیمت فیلتر شنی گالوانیزه

مدل ورق سیاه آن در مقایسه با نوع فلزی آن با پوشش رنگ اپوکسی چیزی در حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد افزایش قیمت را برخوردار می‌ باشد. معمولا برای فیلتر شنی فلزی گالوانیزه از ورق های گالوانیزه گرم استفاده می‌ شود. به دلیل اين كه قیمت ورقهای فیلتر شنی معمولا از ۳ میلی متر به بالا انتخاب می شود و با توجه به نبودن ورق گالوانیزه کارخانه ای معمولاً ورق های سیاه پس از آبکاری گرم و یا سرد برای این ‌تولید فیلتر های شنی گالوانیزه استفاده می‌ شود. با توجه به اینکه بعضی از شرکتهای پوشش دهنده گالوانیزه در متریال مورد نیاز کم کاری می کنند متاسفانه بعضی از این فیلتر ها دارای کیفیت کمتری نسبت به دیگری برخوردار می باشد.  قیمت فیلتر شنی گالوانیزه بستگی به عوامل دیگری همچون دبی مورد نیاز آب مصرفی و همچنین ضخامت ورق مورد استفاده نیز دارد.

خرید فیلتر شنی گالوانیزه

البته لازم است این موضوع را بیان کنیم که در بحث انتخاب و خرید فیلتر شنی گالوانیزه، تنها بر این موضوع تمرکز نکنید که از پمپ فیلتر های شنی گالوانیزه ارزان قیمت استفاده کنید، زیرا این بحث هم وجود دارد که اگر فیلتر شنی استخر شما به علت زیادی ارزان بودن کیفیت خوبی نداشته باشد، استخر تان هیچ گاه شکل و شمایل خوبی نخواهد گرفت و سیستم تصفیه آب و قسمت های مختلف آن مثل پمپ تصفیه آب استخر، قادر نخواهند بود که کار تصفیه و زدودن آلودگی ها از آب را به نحو احسن انجام دهند.

کسب اطلاعات بیشتر: روش های نگهداری از فیلترهای شنی

سفارش فیلتر شنی گالوانیزه

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله فیلتر شنی گالوانیزه برای تان مفید واقع شده باشد. در صورتی که استخر يا جكوزی ای دارید، چه تجاری و چه خانگی، و از آن استفاده می کنید، حتما به تجهیزات استخر و به خصوص دستگاه فیلتر تصفیه استخر نیاز دارید، از همین رو در صورتی که تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دادید و تصمیم به خرید تجهیزات استخر و جکوزی مثل پمپ تصفیه استخر و يا سفارش فیلتر شنی گالوانیزه گرفتید، به شما توصیه می شود که حتما سری به سایت گرم لوکس بزنید. گروه گرم لوکس یکی از معتبرترین و بهترین گروه های ارائه دهنده انواع محصولات و تجهیزات استخر ها و جکوزی ها هستند، و این آمادگی را دارند که با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان، محصولات و تجهیزات استخر و جكوزی، و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مد نظر شما را با بالاترین کیفیت ممکن برایتان فراهم نمایند.

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “فیلتر شنی گالوانیزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *