مقالات

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

اگر که صاحب استخر هستید، یا اگر که به دنبال ساخت و راه اندازی یک استخر تجاری یا خانگی هستید، حتما باید یک فروشگاه اینترنتی لوازم استخر معتبر را هم بشناسید. بشر در طی قرن بیستم و بیست و یکم پیشرفت های زیادی کرده است که یکی از بزرگ ترین آن ها، به وجود آمدن اینترنت بوده است. اینترنت موجب شده است که هم سرعت دسترسی به اطلاعات بسیار بیشتر بشود و هم انجام کارهای مختلف بسیار آسان تر شوند. یکی از این کارهایی که بسیار آسان تر شده اند هم اما، خرید وسایل و لوازم مختلف هستند. یکی از این وسایل و لوازمی هم که شما می توانید برای تهیه آن ها به صورت اینترنتی و غیر حضوری اقدام نمایید، لوازم و تجهیزات مختلف استخر ها هستند. برای این که بیشتر با نجوه سفارش اینترنتی و لوازم و تجهیزات استخر ها آشنا شوید، و مباحثی مثل فروش عمده لوازم استخر، فروشگاه اینترنتی لوازم استخر، مرکز فروش لوازم استخر در تهران و… برایتان عنوان شوند، در ادامه بحث فروشگاه اینترنتی لوازم استخر هم همراه گرم لوکس بمانید.

فروش عمده لوازم استخر

اما قبل از این که در مورد فروشگاه اینترنتی لوازم استخر و فروش عمده لوازم استخر صحبت کنیم، بهتر است که کمی اطلاعات مان را در مورد استخر ها و انواع مختلف آن ها افزایش دهیم. برای انجام این کار یکسری از انواع استخر های مختلف در قسمت زیرین معرفی شده اند. لازم به ذکر است شما برای تهیه انواع و اقسام لوازم و تجهیزات استخر می توانید به سایت مجموعه معتبر گرم لوکس مراجعه نمایید.

استخر عمومی: به استخرهایی که با هدف درآمدزایی و یا خدمت رسانی به تمام افراد جامعه در حال فعالیت هستند استخر عمومی یا (Public Pool) گفته می‌شود. گاهی این نوع استخرها به عموم مردم خدمت رسانی ندارند و تنها برای ارائه سرویس به بخش خاصی از جامعه احداث شده‌اند که این‌ها نیز در دسته بندی عمومی جای می‌گیرند.

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

استخر خانگی: به این استخرها (Homeowner Pool) نیز گفته می‌شود که معمولا خانوادگی هستند و بیشتر افراد خانواده از آن استفاده می‌کنند. علاوه بر خانواده، مهمان‌ها و نهایتا ۳ واحد مسکونی نیز می‌توانند از این نوع استخرها استفاده کنند. استخرهای خانگی کاربری عمومی نداشته و محدود هستند. این استخرها در ابعاد بین ۶/۱×۱۲/۲ الی ۷/۳×۳/۷ متر در حال تغییر است که بیشتر در یک باغ، داخل ساختمان و یا در زیر زمین ساخته می‌شوند. برای تهیه تجهیزات و لوازم استخر های خانگی و عمومی، می توانید به وبسایت فروشگاه اینترنتی لوازم استخر گرم لوکس که یک مرکز فروش لوازم استخر در تهران هم می باشد مراجعه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: لیست لوازم راه اندازی استخر

اﺳﺘﺨﺮ آﻣﻮزﺷﻰ ﺧﺮدﺳﺎﻻن و نونهالان: محیط‌های تفریحی یا آموزشی با ارتفاع و عمق بسیار کم، که تنها مخصوص افراد خردسال است. از این استخرها به منظور آموزش شنا برای خردسالان استفاده می‌شود. در این مراکز (Wading Pool)، بزرگسالان نمی‌توانند وارد آب شوند یا شنا کنند. و تنها باید به منظور مراقبت و نظارت بر خردسال خود حضور داشته باشند.

استخرهای تفریحی شنا: به استخرهایی که در مراکز تفریحی یا سرگرمی، هتل‌ها و …. تنها به دلیل سرگرم شدن افراد دایر شده‌اند (Leisure Pool) نیز گفته می‌شود. نحوه ساخت و قوانین ناظر بر اجرای این استخرها کمی متفاوت است و ممکن است برای سرگرم شدن افراد مراجعه کننده تعدادی وسیله و تجهیزات تفریحی که قابل تهیه از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر هستند نیز در نظر گرفته شود.

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

اما در مورد فروشگاه اینترنتی لوازم استخر هم باید بدانید که این فروشگاه ها طیف وسیعی از لوازم و تجهیزات استخری مختلف را به شما ارائه می دهند که مهم ترین های آن ها در قسمت پایینی این پاراگراف گرد آوری شده اند.

کلرزن: کلر از سالیان دور به عنوان ماده ای برای گندزدایی و میکروب کشی مورد استفاده قرار می گیرد . دلیل استفاده از

کلر به عنوان ماده ضد عفونی کننده قیمت مناسب و اثر گذاری بالای آن می باشد. به همین منظور برای گندزدایی آب استخر و جکوزی از انواع کلرزن ها استفاده می شود. برای تهیه کلرزن های باکیفیت می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم استخر مراجعه نمایید.

ازن زن: ازن هم به عنوان ماده ای برای گندزدایی و میکروب کشی آب مورد استفاده می کند. ازن نسبت به کلر قدرت گندزدایی بسیار بالاتری دارد و گندزدایی را بدون تغییر در مزه و رنگ آب انجام می دهد. ازن گازی سمی می باشد و باید دقت کرد که پس از تزیق ازن تا ۱۵ دقیقه از آب استفاده نشود. ازن هم از دیگر وسایل قابل تهیه از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر می باشد.

اسکیمر(مو گیر): وجود چربی بر روی بدن شناگران و ریزش موی آن ها در آب استخر و جکوزی استفاده از تجهیزی تحت عنوان اسکیمر را ملزم کرده است . اسکیمرهای استخر و جکوزی محصولات قابل تهیه از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر هستند که معمولا پلاستیکی هستند و در حاشیه استخر و جکوزی نصب می شوند. آب استخر و جکوزی با عبور از اسکیمر چربی ها و موهای موجود از آن گرفته می شود سپس وارد مدار تصفیه یا گرمایش استخر و جکوزی می شود.

جاروی استخری: هر چه قدر هم شما سیستم تصفیه آب خوبی برای استخر و جکوزی در نظر گرفته باشید، همواره در کف استخر و جکوزی مقداری آشغال باقی می ماند که موجب جلبک زدگی و کثیفی آب می شود. جاروهای استخری که برای تهیه آن ها می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم استخر مراجعه نمایید، برای جمع آوری این ذرات باقی مانده بهترین گزینه هستند.

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

فیلترشنی استخر: از متدوال ترین و مهم ترین وسایل و تجهیزات استخر که در فروشگاه اینترنتی لوازم استخر عرضه می شوند، فیلتر های شنی استخر می باشند. این دسته از تجهیزات استخر که برای تصفیه، پاک و زلال سازی آب استخر ها مورد استفاده قرار می گیرند، با کمک فیلتر هایی که دارند، شن و ماسه، و آلودگی های فیزیکی را از سطح آب جدا کرده و آب را تصفیه و پاک می کنند. فیلتر شنی استخر، علاوه بر این که قادر است آلودگی و کثیفی های فیزیکی را از سطح آب جدا کند، قادر است ذرات بسیار ریز تر مثل رسوبات، هیدروکربن ها، چربی بدن انسان، گرد و خاک، فلزات، هیدروکربن ها و… را هم از آب جدا کند.

فیلتر کارتریجی: این نوع از انواع فیلتر استخر که شما می توانید آن ها را از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر و مرکز فروش عمده لوازم استخر گرم لوکس، و با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید، بیشتر از تجهیزات استخر های خانگی و یا استخرهای تجاری کوچک و خیلی کوچک هستند. فیلتر تصفیه استخر کارتریجی فیلتر هایی دارد که قادر هستند ذراتی در اندازه های ده تا بیست و پنج میکرون را فیلتر و از آب استخر جدا کنند. دستگاه های تصفیه آب کارتریجی نسبت به دستگاه های تصفیه آب استخر دیگر از سایز و اندازه کوچک تری برخوردار هستند.

کسب اطلاعات بیشتر: لوازم و تجهیزات مورد نیاز جکوزی

پمپ تصفیه استخر: یکی از این تجهیزات استخر و لوازمی که باید از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر تهیه شوند و حضور آن در هر استخری و دستگاه تصفیه آب لازم و ضروری است، و نقش مهمی را هم بر عهده دارد، پمپ تصفیه استخر است. پمپ های آب استخر در سیستم تصفیه آب استخر ها نقش پمپاژ آب را بر عهده دارند. به تعریف دیگر، در استخرها، این پمپ آب استخر است که آب را از ورودی گرفته و در قسمتهای مختلف استخر پخش میکند، این پمپ است که آب های آلوده را به سمت دستگاه تصفیه آب روانه و آن را پس از پمپاژ، ‌دوباره به استخر می فرستد.

مرکز فروش لوازم استخر تهران

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله فروشگاه اینترنتی لوازم استخر، مثل فروش عمده لوازم استخر، فروشگاه اینترنتی لوازم استخر و… برای شما مفید واقع شده باشند. در صورتی که تحقیقات لازم را انجام دادید و یه این نتیجه رسیدید که برای خرید این لوازم و به خصوص پمپ استخر و فیلتر تصفیه آب استخر اقدام کنید، به شما توصیه می شود که حتما به یکی از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی لوازم استخر ها و یکی از بهترین مجموعه های ارائه دهنده انواع تجهیزات استخر و جکوزی، تجهیزات گرمایشی، سرمایشی، آبرسانی و…، یعنی گرم لوکس هم مراجعه کنید. گروه گرم لوکس که یک مرکز فروش لوازم استخر در تهران هم می باشد آماده است تا لوازم و تجهیزات مورد نظر شما مثل همین پمپ های تصفیه استخر و فیلتر های تصفیه آب را با بالاترین کیفیت ممکن برایتان فراهم نماید.

بازگشت به لیست

4 دیدگاه در “فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *