مقالات, مقالات مربوط به استخر و جکوزی

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

تجهیزات استخر

اگر که صاحب استخر هستید ، یا اگر که به دنبال ساخت و راه اندازی یک استخر عمومی یا خانگی هستید ، حتما باید یک فروشگاه اینترنتی لوازم استخر معتبر را هم بشناسید . بشر در طی قرن بیستم و بیست و یکم پیشرفت های زیادی کرده است که یکی از بزرگ ترین آن ها ، به وجود آمدن اینترنت بوده است . اینترنت موجب شده است که هم سرعت دسترسی به اطلاعات بسیار بیشتر بشود و هم انجام کارهای مختلف بسیار آسان تر شوند . یکی از این کارهایی که بسیار آسان تر شده اند ، خرید وسایل و لوازم مختلف هستند . یکی از این وسایل و لوازمی هم که شما می توانید برای تهیه آن ها به صورت اینترنتی و غیر حضوری اقدام نمایید ، لوازم و تجهیزات مختلف استخر ها هستند . برای این که بیشتر با نحوه سفارش اینترنتی و لوازم و تجهیزات استخر ها آشنا شوید ، و مباحثی مثل فروش عمده لوازم استخر ، فروشگاه اینترنتی لوازم استخر ، مرکز فروش لوازم استخر در تهران ، خرید تجهیزات استخر و … برایتان عنوان شوند ، در ادامه بحث فروشگاه اینترنتی لوازم استخر هم همراه گرم لوکس بمانید .

فروش عمده لوازم استخر

اما قبل از این که در مورد فروشگاه اینترنتی لوازم استخر و فروش عمده لوازم استخر صحبت کنیم ، بهتر است که کمی اطلاعات مان را در مورد استخر ها و انواع مختلف آن ها افزایش دهیم . برای انجام این کار یکسری از انواع استخر های مختلف در قسمت زیرین معرفی شده اند. لازم به ذکر است شما برای تهیه انواع و اقسام لوازم و تجهیزات استخر می توانید به سایت مجموعه معتبر گرم لوکس مراجعه نمایید .

استخر عمومی : به استخرهایی که با هدف درآمدزایی و یا خدمت رسانی به تمام افراد جامعه در حال فعالیت هستند استخر عمومی یا (Public Pool) گفته می‌شود . گاهی این نوع استخرها به عموم مردم خدمت رسانی ندارند و تنها برای ارائه سرویس به بخش خاصی از جامعه احداث شده‌اند که این‌ها نیز در دسته بندی عمومی جای می‌گیرند .

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

استخر خانگی : به این استخرها (Homeowner Pool) نیز گفته می‌شود که معمولا خانوادگی هستند و بیشتر افراد خانواده از آن استفاده می‌کنند. علاوه بر خانواده ، مهمان‌ها و نهایتا ، 3 واحد مسکونی نیز می‌توانند از این نوع استخرها استفاده کنند . استخرهای خانگی کاربری عمومی نداشته و محدود هستند . این استخرها در ابعاد بین 6/1×12/2 الی 7/3×3/7 متر در حال تغییر است که بیشتر در یک باغ ، داخل ساختمان و یا در زیر زمین ساخته می‌شوند . برای تهیه تجهیزات و لوازم استخر های خانگی و عمومی ، می توانید به وبسایت فروشگاه اینترنتی لوازم استخر گرم لوکس که یک مرکز فروش لوازم استخر در تهران هم می باشد مراجعه نمایید .

کسب اطلاعات بیشتر :  لیست لوازم راه اندازی استخر

اﺳﺘﺨﺮ آﻣﻮزﺷﻰ ﺧﺮدﺳﺎﻻن و نونهالان : محیط‌های تفریحی یا آموزشی با ارتفاع و عمق بسیار کم ، که تنها مخصوص افراد خردسال است . از این استخرها به منظور آموزش شنا برای خردسالان استفاده می‌شود . در این مراکز (Wading Pool) ، بزرگسالان نمی‌توانند وارد آب شوند یا شنا کنند . و تنها باید به منظور مراقبت و نظارت بر خردسال خود حضور داشته باشند .

استخرهای تفریحی شنا : به استخرهایی که در مراکز تفریحی یا سرگرمی ، هتل‌ها و …. تنها به دلیل سرگرم شدن افراد دایر شده‌اند (Leisure Pool) نیز گفته می‌شود . نحوه ساخت و قوانین ناظر بر اجرای این استخرها کمی متفاوت است و ممکن است برای سرگرم شدن افراد مراجعه کننده تعدادی وسیله و تجهیزات تفریحی که قابل تهیه از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر هستند نیز در نظر گرفته شود .

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

اما در مورد فروشگاه اینترنتی لوازم استخر هم باید بدانید که این فروشگاه ها طیف وسیعی از لوازم و تجهیزات استخری مختلف را به شما ارائه می دهند که مهم ترین های آن ها در قسمت پایینی این پاراگراف گرد آوری شده اند .

  • کلرزن : کلر از سالیان دور به عنوان ماده ای برای گندزدایی و میکروب کشی مورد استفاده قرار می گیرد . دلیل استفاده از
  • کلر به عنوان ماده ضد عفونی کننده قیمت مناسب و اثر گذاری بالای آن می باشد . به همین منظور برای گندزدایی آب استخر و جکوزی از انواع کلرزن ها استفاده می شود . برای تهیه کلرزن های باکیفیت می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم استخر مراجعه نمایید .
  • ازن زن : ازن هم به عنوان ماده ای برای گندزدایی و میکروب کشی آب مورد استفاده می کند . ازن نسبت به کلر قدرت گندزدایی بسیار بالاتری دارد و گندزدایی را بدون تغییر در مزه و رنگ آب انجام می دهد . ازن گازی سمی می باشد و باید دقت کرد که پس از تزیق ازن تا 15 دقیقه از آب استفاده نشود . ازن هم از دیگر وسایل قابل تهیه از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر می باشد .
  • اسکیمر(مو گیر) : وجود چربی بر روی بدن شناگران و ریزش موی آن ها در آب استخر و جکوزی استفاده از تجهیزی تحت عنوان اسکیمر را ملزم کرده است . اسکیمرهای استخر و جکوزی محصولات قابل تهیه از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر هستند که معمولا پلاستیکی هستند و در حاشیه استخر و جکوزی نصب می شوند . آب استخر و جکوزی با عبور از اسکیمر چربی ها و موهای موجود از آن گرفته می شود سپس وارد مدار تصفیه یا گرمایش استخر و جکوزی می شود .
  • جاروی استخری: هر چه قدر هم شما سیستم تصفیه آب خوبی برای استخر و جکوزی در نظر گرفته باشید، همواره در کف استخر و جکوزی مقداری آشغال باقی می ماند که موجب جلبک زدگی و کثیفی آب می شود . جاروهای استخری که برای تهیه آن ها می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم استخر مراجعه نمایید ، برای جمع آوری این ذرات باقی مانده بهترین گزینه هستند .

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

  • فیلترشنی استخر : از متدوال ترین و مهم ترین وسایل و تجهیزات استخر که در فروشگاه اینترنتی لوازم استخر عرضه می شوند ، فیلتر های شنی استخر می باشند . این دسته از تجهیزات استخر که برای تصفیه ، پاک و زلال سازی آب استخر ها مورد استفاده قرار می گیرند ، با کمک فیلتر هایی که دارند ، شن و ماسه ، و آلودگی های فیزیکی را از سطح آب جدا کرده و آب را تصفیه و پاک می کنند . فیلتر شنی استخر ، علاوه بر این که قادر است آلودگی و کثیفی های فیزیکی را از سطح آب جدا کند ، قادر است ذرات بسیار ریز تر مثل رسوبات ، هیدروکربن ها ، چربی بدن انسان ، گرد و خاک ، فلزات ، هیدروکربن ها و… را هم از آب جدا کند .
  • فیلتر کارتریجی : این نوع از انواع فیلتر استخر که شما می توانید آن ها را از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر و مرکز فروش عمده لوازم استخر گرم لوکس ، و با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید ، بیشتر از تجهیزات استخر های خانگی و یا استخرهای تجاری کوچک و خیلی کوچک هستند . فیلتر تصفیه استخر کارتریجی فیلتر هایی دارد که قادر هستند ذراتی در اندازه های ده تا بیست و پنج میکرون را فیلتر و از آب استخر جدا کنند . دستگاه های تصفیه آب کارتریجی نسبت به دستگاه های تصفیه آب استخر دیگر از سایز و اندازه کوچک تری برخوردار هستند .
  • پمپ تصفیه استخر : یکی از این تجهیزات استخر و لوازمی که باید از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر تهیه شوند و حضور آن در هر استخری و دستگاه تصفیه آب لازم و ضروری است، و نقش مهمی را هم بر عهده دارد ، پمپ تصفیه استخر است . پمپ های آب استخر در سیستم تصفیه آب استخر ها نقش پمپاژ آب را بر عهده دارند . به تعریف دیگر ، در استخرها ، این پمپ آب استخر است که آب را از ورودی گرفته و در قسمتهای مختلف استخر پخش میکند ، این پمپ است که آب های آلوده را به سمت دستگاه تصفیه آب روانه و آن را پس از پمپاژ ، ‌دوباره به استخر می فرستد .

کسب اطلاعات بیشتر: لوازم و تجهیزات مورد نیاز جکوزی

کاتالوگ لوازم استخر

کاتالوگ محصول نوعی وثیقه بازاریابی است که جزئیات اساسی محصول را که به خریداران در تصمیم گیری خرید کمک می کند ، فهرست می کند . این جزئیات شامل ویژگی های محصول ، توضیحات ، ابعاد ، قیمت ، وزن ، در دسترس بودن ، رنگ ، بررسی مشتری و موارد دیگر است .

کاتالوگ برند های مختلف لوازم استخر به شما یاری می دهد که اطلاعات فنی هر دستگاه را مطالعه کنید و دستگاه مورد نیاز خود را بیابید .

مرکز فروش لوازم استخر تهران

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله فروشگاه اینترنتی لوازم استخر ، مثل فروش عمده لوازم استخر ، فروشگاه اینترنتی لوازم استخر و… برای شما مفید واقع شده باشند . در صورتی که تحقیقات لازم را انجام دادید و یه این نتیجه رسیدید که برای خرید این لوازم و به خصوص پمپ استخر و فیلتر تصفیه آب استخر اقدام کنید ، به شما توصیه می شود که حتما به یکی از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی لوازم استخر ، بورس تجهیزات استخر در تهران و یکی از بهترین مجموعه های ارائه دهنده انواع تجهیزات استخر و جکوزی ، تجهیزات گرمایشی ، سرمایشی ، آبرسانی و…، یعنی گرم لوکس هم مراجعه کنید . گروه گرم لوکس که یک مرکز فروش لوازم استخر در تهران هم می باشد آماده است تا لوازم و تجهیزات مورد نظر شما مثل همین پمپ های تصفیه استخر و فیلتر های تصفیه آب را با بالاترین کیفیت ممکن برایتان فراهم نماید .

بازگشت به لیست

4 دیدگاه در “فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *