مقالات

تجهیزات تاسیسات استخر

تجهیزات تاسیسات استخر

آیا شما هم می خواهید بدانید تجهیزات تاسیسات استخر چه تجهیزاتی هستند و کاربرد هر کدام از آن ها چیست. امروزه یکی از تفریحات سالم و مطمئن برای هر کسی با هر رده سنی از کوچک تر ها تا بزرگ سال ها، شنا کردن در استخر می باشد. شنا کردن علاوه بر این که احساس خوشایندی در اکثر افراد ایجاد می کند، برای سلامت جسمی و درمان بسیاری از درد های بدن از جمله کمر درد و زانو درد نیز مناسب می باشد و همان طور که می دانید بسیاری از پزشکان نیز به تمام افراد مخصوصا افراد مسن تر توصیه می کنند که به صورت مکرر به استخر بروند و شنا کنند. به همین علت بسیاری از افراد به فکر راه اندازی استخر افتاده اند تا بتوانند به راحتی در آن شنا کنند. برای راه اندازی یک استخر مناسب و بهداشتی به تجهیزات تاسیسات استخر نیاز می باشد. اگر می خواهید با تجهیزات تاسسیات استخر و مطالبی مانند قیمت تاسیسات استخر، مرکز فروش تجهیزات تاسیسات استخر و … بیشتر آشنا شوید به شما توصیه می شود که همراه با قیمت تجهیزات استخر و جکوزی گرم لوکس بمانید.

تجهیزات تاسیسات استخر

همان طور که اشاره شد برای راه اندازی یک استخر بهداشتی و ایمن مناسب به تجهیزات تاسیسات آن نیاز داریم. به طور کلی تجهیزات تاسیسات استخر به تجهیزاتی گفته می شود که برای تجهیز نمودن استخر به دستگاه های تصفیه آب استاندارد و ایمن به کار گرفته می شوند. این تجهیزات تنها محدود به چند وسیله نمی شود و بر اساس نیاز های یک استخر انواع گوناگونی دارد. در ادامه به معرفی برخی از این تجهیزات در قسمت پایینی این پاراگراف پرداخته خواهد شد. لازم به ذکر است شما عزیزان برای اطلاع از قیمت تاسیسات استخر، سری هم به سایت گرم لوکس که یک مرکز فروش تجهیزات تاسسیات استخر هم می باشد مراجعه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه نگهداری از استخر چقدر است؟

تجهیزات تاسیسات استخر

تجهیزات تاسیسات استخر

1- تجهیزات تاسیسات استخر مربوط به سیستم گردش آب:

سیستم گردش آب از مهم ترین بخش های یک استخر به شمار می رود که شامل قطعات مختلفی می باشد که در ادامه برخی از آن ها گردآوری شده اند.

پمپ تصفیه استخر: همان طور که از اسم این تجهیزات مشخص است، پمپ های تصفیه آب برای پمپاژ قوی آب به جهت تصفیه آب استخر طراحی شده اند که با توجه به اندازه و ابعاد استخر انواع مختلفی دارند. از این رو یکی از تجهیزات ضروری برای استخر ها پمپ های تصفیه آب استخر می باشند و وجودشان لازم است در هر استخری لازم است. برای خرید پمپ تصفیه استخر به لینک مورد نظر مراجعه کنید.

فیلتر تصفیه استخر: فیلتر استخر از دیگر تجهیزات ضروری می باشند که وجودش برای داشتن آب استخر سالم و شفاف که شنا کردن در آن ممکن باشد، لازم و ضروری است. آلودگی هایی که در آب استخر در اثر آلودگی هوا و گرد و غبار به وجود می آیند توسط این فیلتر ها از بین برده می شوند. فیلتر های استخر نیز همانند پمپ ها انواع مختلفی دارند که برای مشاهده قیمت فیلتر تصفیه استخر می توانید به مرکز فروش تجهیزات تاسیسات استخر مراجعه نمایید.

2- تجهیزات تاسیسات استخر مربوط به سیستم گرمایشی استخر:

 سیستم گرمایشی استخر نیز از دیگر بخش های مهم برای داشتن یک استخر مناسب می باشد که عدم وجود آن در استخر ها شنا کردن را غیر ممکن می کند. یکی از مهم ترین بخش های این سیستم شامل دما سنج ها می شود. برای تنظیم دمای آب استخرتان شما می توانید از دما سنج کمک بگیرید. همان طور که می دانید دمای آب استخر باید متناسب با دمای بدن شما و همچنین شرایط آب و هوایی موجود باشد که این موضوع برای هر استخر متفاوت است تنظیم شود. دما سنج با نشان دادن دمای آب استخر از صفر درجه تا پنجاه درجه سانتی گراد این امکان را به شما می دهد تا دمای آب استخر خود را ببینید و راحت تر آن را مطابق با خواسته خود تنظیم کنید.

3– تجهیزات تاسیسات استخر مربوط به سیستم ایمنی استخر:

سیستم ایمنی استخر از دیگر تجهیزات تاسیسات استخر می باشد که همان طور که از نام آن نیز پیداست به حفظ ایمنی شما در هنگام شنا کردن کمک می کند. بهتر است تجهیزات ایمنی استخر را همیشه به روز نگه دارید تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری کنید. این تجهیزات نیز شامل موارد مختلفی از جمله حصار های استخر، توری ایمنی برای استخر، آلارم یا همان هشدار دهنده برای استخر، روکش های استخر و بسیاری از موارد دیگر می باشد که اطلاع از قیمت تاسیسات استخر آن ها و خریدشان امری ضروری است.

کسب اطلاعات بیشتر: معرفی فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

4- تجهیزات تاسیسات استخر مربوط به کنترل مواد شیمیایی در استخر:

این سیستم نیز یکی دیگر از تجهیزات تاسیسات استخر می باشد که میزان مواد شیمیایی در استخر را کنترل می کند. یکی از معروف ترین وسایلی که زیر مجموعه این سیستم می باشد، دستگاه کلر زن است که خود انواع مختلفی دارد.

تجهیزات تاسیسات استخر

تجهیزات تاسیسات استخر

قیمت تجهیزات تاسیسات استخر

نوبتی هم که باشد نوبت این است که درباره ی قیمت تاسیسات استخر صحبت شود. شاید اولین چیزی که در خرید تجهیزات و وسایل به ذهن افراد می رسد قیمت آن تجهیزات است که هر کس با توجه به بودجه شخصی خود و نیازی که به این وسایل ها دارد اقدام به خرید آن ها می کند. همان طور که می دانید قیمت گذاری برای بسیاری از تجهیزات امری دشوار و گاها غیر ممکن می باشد و به عوامل مختلفی از جمله کیفیت و ویژگی های آن بستگی دارد. متاسفانه قیمت گذاری برای تجهیزات تاسیسات استخر نیز به همین گونه است و نمی توان قیمت دقیقی برای آن ها مشخص نمود. قیمت این تجهیزات به کیفیت و نوع این وسایل و نیازی که شما به آن ها دارید بستگی دارد و با توجه به این نکات کم و زیاد می شود.

کسب اطلاعات بیشتر: لیست قیمت لوازم استخر باغ

مرکز فروش تجهیزات تاسیسات استخر

امید است مطالب بیان شده در طی بحث تجهیزات تاسیسات استخر و مطالب دیگری از جمله قیمت تجهیزات تاسیسات استخر، مرکز فروش تجهیزات تاسیسات استخر و… در بالا بردن سطح آگاهی شما موثر بوده و به اندازه کافی به شما کمک کرده باشد. به طور کلی تجهیزات تاسیسات استخر باید ویژگی هایی مانند کیفیت مناسب، قیمت به صرفه، گارانتی و خدمات پس از فروش و… را داشته باشند تا با توجه به آن ها اقدام به خریداری این تجهیزات کنید. به شما توصیه می شود برای خرید این تجهیزات اول از همه به طور کامل درباره ی آن ها تحقیق کنید و سپس از مراکز معتبر و قابل اطمینان آن ها را تهیه کنید. اگر برای راه اندازی استخر به تجهیزات تاسیسات استخر نیاز دارید پیشنهاد می شود که سری به سایت گرم لوکس که یکی از مراکز معتبر و مجرب فروشگاهی، و یک مرکز فروش تجهیزات استخر حرفه ای می باشد، بزنید.

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “تجهیزات تاسیسات استخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *