مقالات, مقالات مربوط به استخر و جکوزی

بهترین فیلتر تصفیه استخر

3 عامل اصلی خرابی پمپ استخر |

شناخت و خرید بهترین فیلتر تصفیه استخر، همواره از موضوعاتی بوده است که برای افرادی که صاحب استرهای خانگی یا تجاری هستند، مهم و حائز اهمیت بوده است. شنا کردن در استخر یکی از فعالیت های تفریحی می باشد که می شود گفت اکثریت مردم به آن علاقه مند هستند. اما نکته ای که در مورد استخر ها وجود دارد، این است که به مرور زمان و پس از گذشت مدتی با شنا کردن افراد در آن یا حتی در صورتی که استخر رو باز باشد، بدون شنا کردن در آن، آب استخر دچار کثیفی هایی می شود. بحث بهترین فیلتر تصفیه استخر، برای شمایی که صاحب استخر خانگی یا تجاری هستید، یا شمایی که به استخر ها و شنا کردن علاقه مندید، بحث جالب و قابل توجهی خواهد بود. با گرم لوکس همراه باشید.

دستگاه تصفیه آب استخر

همان گونه که پیش تر هم اشاره شد، آب استخر ها پس از گذشت مدت زمانی، چه به علت شنا کردن افراد مختلف در آن و چه به علت ریختن برگ و گیاهان در استخر های روباز، دچار کثیفی و آلودگی می شوند، همین قضیه باعث وجود نگرانی و مشکلاتی برای افرادی که صاحب استخر های تجاری یا خانگی هستند می شود. از همین رو یکسری دستگاه هایی ساخته شده اند که به کمک آن ها می شود آب داخل استخر را تصفیه کرد و به مانند روز اولش پاک و تمیز کرد. به این دستگاه های تصفیه کننده استخر، دستگاه تصفیه آب استخر می گویند . بهترین فیلتر تصفیه استخر ها، آب ورودی به استخر و آب داخل استخر را به کمک فیلتر های فیزیکی، شیمیایی و… تصفیه می کند تا آب مجددا قابل استفاده برای شنا کردن افراد مختلف باشد و هیچ گونه جانور، بیماری، قارچ و جلبک و کثیفی هایی از این قبیل در آن نباشد.

انواع فیلتر استخر

بهترین فیلتر تصفیه استخر

بهترین فیلتر تصفیه استخر

همه وسایل و دستگاه هایی که توسط شرکت های مختلف تولید می شوند، انواع و اقسامی دارند تا به افراد مصرف کننده آن دستگاه کمک کنند که بتوانند کارشان را به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند، بهترین فیلتر تصفیه استخر و دستگاه تصفیه آب استخر هم همین گونه هستند و تعدادی انواع فیلتر استخر دارند که به دارندگان استخر های خانگی و تجاری کمک می کنند که آب استخر هایشان را از هر گونه آلودگی بزدایند و تمیز و پاکیزه نگه دارند. برخی از بهترین فیلتر تصفیه استخر ها مثل تصفیه شنی استخر و… در زیر آمده اند.

دستگاه تصفیه آب استخر کارترییجی

 این نوع از انواع فیلتر استخر بیشتر برای استخر های خانگی و یا استخرهای تجاری کوچک و خیلی کوچک کاربرد دارند. دستگاه تصفیه استخر کارتریجی فیلتر هایی دارد که قادر هستند ذراتی در اندازه های ده تا بیست و پنج میکرون را فیلتر و از آب استخر جدا کنند. دستگاه های تصفیه آب کارتریجی نسبت به دستگاه های تصفیه آب استخر دیگر از سایز و اندازه کوچک تری برخوردار هستند. از دیگر ویژگی های این دستگاه هم که ویژگی بسیار مثبتی است، دیر به دیر خراب شدن آن و نیازمند نبودن به تعمیرات در باز های زمانی مختلف است.

تصفیه شنی استخر

یکی از انواع فیلتر استخر که کاربرد های فراوانی هم دارد، تصفیه شنی استخر می باشد، دستگاه تصفیه شنی استخر را حتی می توان بهترین فیلتر تصفیه استخر هم نامید. دستگاه فیلر شنی یک دستگاه استوانه ای شکل است که از قسمت های مختلفی مثل لوله های نازل رفت و برگشت، شیر ماژولار، دریچه های ورودی و خروجی آب و… تشکیل شده است. فیلتر شنی که وظیفه سیرکولاسیون و تصفیه آب استخر را بر عهده دارد، علاوه بر این که املاح درشتی مثل سنگ ریزه ها، جلبک ها و… را از آب جدا می کند، بلکه قادر است آلاینده های ریز و میکروسکوپی مثل چربی بدن انسان و باکتری ها را هم تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

دستگاه تصفیه دیاموته

یکی دیگر از انوع فیلتر استخر ها که در کنار فیلتر های شنی، قابلیت تبدیل شدن به بهترین فیلتر تصفیه استخر را دارد، دستگاه تصفیه دیاموته می باشد. دستگاه دیاموته کارکردی بسیار شبیه به تصفیه شنی استخر دارد اما در بحث فیلتراسیون کمی متفاوت تر از فیلتر های استخر شنی عمل می کند. دستگاه تصفیه استخر دیاموته قادر است که با کمک فیلتر های خود ذراتی در اندازه های 3 میکرون را که به هیچ وجه با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند را از آب جدا کنند و آبی بسیار پاک، زلال و بدون هیچ گونه کثیفی و باکتری مشکل ساز، را برای شما و استخرتان فراهم آورند.

بهترين فيلتر تصفيه استخر

بهترین فیلتر تصفیه استخر

بهترین فیلتر تصفیه استخر

برای آشنایی با بهترین فیلتر تصفیه استخر لازم است که با برند های مختلف این حوزه آشنا شویم. در هر زمینه و در بحث تولید هر نوع دستگاهی، شرکت ها و برند های خاصی هستند که فعالیت و اقدام به ساخت آن دستگاه می کنند. در مورد مدل های مختلف بهترین فیلتر تصفیه استخر هم همین گونه است و شرکت ها و برند های مختلفی هستند که انواع دستگاه های تصفیه آب استخر را تولید می کنند. شناخت این برند ها و شرکت های تولید کننده به شما کمک خواهد کرد که در زمان خرید دستگاه تصفیه استخر، راحت تر بتوانید آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید و از کیفیت شان مطلع شوید و بهترین را از میان شان انتخاب نمایید. برای آشنایی بهتر و بیشتر شما عزیزان با این برند ها، و برای انتخاب بهترین فیلتر تصفیه، ‌برخی از این برند ها در قسمت پایینی جمع آوری شده اند.

فیلتر تصفیه هایوارد

یکی از معتبر ترین و بهترین برند های تولید کننده انوع فیلتر های تصفیه استخر می باشد و از سال 1309 شمسی تا کنون اقدام به تولید تصفیه آب استخر می کند. می توان گفت که قطعا یکی از برند های تولید کننده بهترین فیلتر تصفیه استخر، برند فیلتر تصفیه هایوارد می باشد.

فیلتر تصفیه ایمکس

برند و کمپانی ایمکس که در کشور چین واقع می باشد، یکی از شرکت های مطرح تولید کننده انوع فیلتر های استخر به خصوص فیلتر شنی است. فیلتر های شنی ایمکس در مدل های مختلفی مثل P، MFS، FRP، MFV و NL در بازار موجود هستند.

فیلتر تصفیه اطلس پول

از شرکت های معتبر و به نام در حوزه تصفیه آب استخر ها می باشد که در کشور ترکیه واقع شده است و محصولاتش را به 30 کشور جهان صادر می کند. تصفیه آب های ساخت این شرکت که قابلیت تبدیل شدن به بهترین فیلتر تصفیه اطلس پول استخر را هم دارند، دارای ویژگی هایی همچون مقاوم بودن در برابر خوردگی و مواد شیمیایی، دارا بودن شیر اتریشی، استرنسر سرخود و… می باشند.

فیلتر تصفیه آکواژن

بهترین فیلتر تصفیه استخر

بهترین فیلتر تصفیه استخر

از دیگر شرکت های چینی بازار که فیلتر های استخر را در مدل های مختلف را به بازار عرضه می کند. محصولات فیلتر تصفیه آکواژن هم از کیفیت خوبی برخوردارند و برای مثال در مدل فیلترشنی قابلیت های نظیر بدنه پلیمری، شیر شش راهه نیمه اتوماتیک، دمای کارکرد 40 سانتی گرادی و… را دارا می باشند.

فیلتر تصفیه هایواتر

فیلتر تصفیه هایواتر هم یک برند چینی است که در حوزه ساخت لوازم و تجهیزات استخر فعالیت می کند و فیلتر های شنی آن که می توان گفت حتی می توانند از بهترین فیلتر تصفیه استخر ها هم قلم داد شوند، بدنه فایبرگلاسی دارند، قابلیت فیلتراسیون 13/6 متر مکعب در ساعت را دارند و تا دمای 43 درجه می توانند آب را تصفیه نمایند.

خرید بهترین فیلتر تصفیه استخر

امید است مطالب بیان شده در طول مقاله بهترین فیلتر تصفیه استخر، مثل دستگاه تصفیه آب استخر، انواع فیلتر استخر، تصفیه شنی استخر و… به درد شما خورده باشد و کمی به اطلاعات شما افزوده باشد. در صورتی که تصمیم به خرید فیلتر تصفیه استخر گرفتید، به شما توصیه می شود که حتما سری به سایت …. بزنید، پیش از خرید از مشاوران زبده و حرفه ای آن ها راهنمایی بگیرید، و از میان محصولات و دستگاه های تصفیه استخر آن ها، یکی که برای تان مناسب تر هست را خریداری نمایید.

بازگشت به لیست

5 دیدگاه در “بهترین فیلتر تصفیه استخر

  1. The very next time I read a blog, I hope that it does not disappoint me as much as this particular one. After all, I know it was my choice to read, nonetheless I truly believed you would have something interesting to talk about. All I hear is a bunch of whining about something you could fix if you were not too busy looking for attention.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *