سلام پرانرژی گرم لوکس را از قلب بازار تاسیسات ایران خیابان بهار پذیرا باشید .

در عصر ما ارزش زمان چنان مهم و حیاتیست که کمتر کسی پیدا می‌شود به ضرب المثل “وقت طلاست” پی نبرده باشد. در میان تمامی برنامه های زندگیِ پر ترافیک خود اعم از کار، ورزش، کسب دانش، خانواده، دوستان، تفریحات، سفر و… پیدا کردن زمانی خالی برای فعالیت‌های دیگر کاری بس دشوار و بی‌رحمانه نسبت خودمان است.

در باور گرم لوکس یکی از عوامل بوجود آمدن دنیا مجازی استفاده بهینه از زمان در زندگیست. دور نیست آن روزگاری که برای خرید و دریافت خدمات ضروری زندگی خود میبایست به صورت حضوری به بازار ها و پاساژ ها و مراکز خدماتی می‌رفتیم و پس از تحمل ترافیک و هوای شاید نامناسب؛ خود را با هدر رفتن زمانی نسبتا زیاد به آنجا میرساندیم (فارغ از در نظر گرفتن هزینه های مالی) و نهایتا با بررسی چند مورد مشابه اقدام به خرید خود می‌کردیم. در برگشت نیز همیشه اضطراب و سوال هایی چون ” قیمت محصولی که خریداری کردم مناسب بوده یا گران باهام حساب کرده؟!؟ ” ، ” بیشتر تخفیف می‌تونستم بگیرم؟!؟ ” ، ” جنس مرغوبی تهیه کردم یا کالا بهتری نیز با همان قیمت وجود داشت و من بی‌خبر بودم؟!؟ ” ، ” اگر مشکلی در فرایند پس از خریدم پیش آید دوباره باید این همه راه برگردم و وقتم را تلف کنم؟!؟” و از همه مهم‌تر ” خریدی که انجام دادم با آگاهی نسبت به نیاز خود و شناخت دقیق کالاها بوده یا صرفا تبلیغ فروشنده باعث خریدم شد؟!؟ “ و… ذهنمان را مشغول می‌کرد.

در قرن ۲۱ با توجه به گسترش راه های ارتباطی و وجود سایت‌های فروشگاهی مجاز وقت آن رسیده زمان کمتری را برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود صرف کنیم. با کمی تحقیق در دنیای مجازی میتوانیم اول نسبت به نیاز خود مطمئن شویم و بعد کالاهای موجود در بازار را بهتر و بیشتر بشناسیم؛ تا در نهایت خریدی لذت بخش را تجربه کنیم.

تیم گرم لوکس با دانش بر ازرش زمان در زندگی شما خود را موظف می‌داند در کمترین زمان بهترین پاسخگو برای اعتماد  شما باشد. تنها فروش در گرم لوکس اولویت ما نیست بلکه (با توجه به دانش و اطلاعات کم جامعه نسبت به کالاهای تاسیساتی) اول از همه آگاهی شما عزیزان نسبت به آنچه مورد نیاز شماست اولیت اصلی گرم لوکس است. پس از مشاوره فنی و مهندسی با ما شما را از آنچه در بازار موجود می‌باشد مطلع میگردانیم. بله ما خود را موظف می‌دانیم ابتدا دانش و آگاهی شما را نسبت به آنچه که می‌خواهید ارتقا دهیم تا بدون هیچ‌گونه تردید و شکی نسبت به خرید خود اقدام نمایید. مشاورین جوان و پر انرژی گرم لوکس با دانش کامل نسبت به محصولات موجود در بازار تاسیسات کشور بی صبرانه منتظر تماس شما عزیزان هستند تا با کمال میل تجربیات مهندسی شده ی خود را با شما به اشتراک بگذارند. در کنار ما خریدی کاملا آگاهانه ، هوشمندانه ، با بهترین قیمت‌ ها را تجربه کنید. ما نهالی را بدست خود کاشته‌ایم که بالندگی آن فقط و فقط در رضایت شما از خدمات ما مسیر است. امیدواریم تیم گرم لوس پاسخگویی شایسته برای اعتماد شما عزیزان باشد.

گرم لوکس کجاست؟

ما در قدیمی ترین و با اصالت ترین خیابان تاسیساتی کشور به نام بهار واقع در تهران – خیابان بهار جنوبی – نرسیده به خیابان طالقانی در قلب تپینده بازار تاسیسات تهران پلاک 163 طبقه ۲ واحد 4 مستقریم و همواره پاسخگو شما عزیزان هستیم.

تیم گرم لوکس

مهندس پرتوی تحصیل کرده دانشگاه تهران (فوق لیسانس رشته مهندسی صنایع) و مهندس یزدان تحصیل کرده دانشگاه علم و صنعت (لیسانس رشته مهندسی صنایع)  با بهره‌گیری از دانش روز دنیا جوی کاملا مدرن و دوستانه را برای مدیریت سایت گرم لوکس انتخاب کردند. اولویت اصلی مجموعه ما رضایت حقیقی مشتریان قرار داده‌ شده است. ما خود را نسبت به مشتریان خود وفادار می‌دانیم و برای تحقق آرزوهای بزرگ خود به روز ترین و مدرن ترین متد های جهانی در زمینه مشاوره فنی و مهندسی ، خرید ، فروش و استقرار زنجیره تامین کارامد را مورد مطالعه و بررسی قرار داده‌ایم تا به نحوه عالی برای مشاریان خود خدمات متفاوتی را عرضه نماییم. ما با پشتوانه تجربه کاری خود در معتبرین فروشگاه های تاسیساتی از تمامی خلاء های خدمات مهندسی و فروش در بازار تاسیسات آگاهیم و خود را موظف به رفع تمامی آنها در ارائه خدمات خود می‌دانیم.

مهندس علی پرتوی

تحصیل کرده دانشگاه تهران (فوق لیسانس رشته مهندسی صنایع)

مهندس یزدان

تحصیل کرده دانشگاه تهران (فوق لیسانس رشته مهندسی صنایع)

هدف گرم لوکس

هدف اصلی گرم لوکس افزایش دانش تاسیساتی مشتریان خود قبل از خرید – آگاهی شما عزیزان نسبت به نیاز اصلی خود در اقلام تاسیساتی موجود در بازار ایران (بدون هیچگونه پیشداوری نسبت به فروش کالا هایی خاص برای کسب منفعت بیشتر) – خاطر جمع کردن مشتریان خود با مشورت دهندگان تحصیل کرده و با دانش و در نهایت خرید آگاهانه شما عزیزان با بهترین قیمت می‌باشد. امیدواریم با جلب رضایتتان و پشتکار مثال زدنی خود در سالیانی نچندان دور به بزرگترین و جامع‌ترین سایت کشور در حوزه اقلام ساختمانی تبدیل گردیم.

چرا با خیالی آسوده از گرم لوکس خرید کنم؟

ما در زنجیره تامین خود تمامی کالاهای مورد نیاز شما را از نمایندگی های رسمی کشور در نظر گرفته‌ایم و ارسال می‌کنیم حتی امکان خرید حضوری شما عزیزان نیز فراهم شده است.

در نهایت امیدواریم تجربه ای متفاوت و دلنشینی از خرید آگاهانه را برای شما رقم بزنیم.

با نظرات خود ما را در بهبود ارائه خدماتمان به مشتریان کمک کنید! گرم لوکس جایگاه ویژه ای را برای پیشنهاد ها و انتقاد های شما قائل است.

…لبخند تو سرمایه ماست…